Historie pacjentów

Co poruszyło Anię, 27?

Praca biurowa i siedzący tryb życia powodują u Ani uciążliwe bóle kręgosłupa. Dziewczyna decyduje się poszukać pomocy u fizjoterapeuty.

Jako fizjoterapeuci wiemy, że #FizjoterapiaPorusza – zmienia nie tylko ciało, ale i umysł. Siedząca praca i niska aktywność fizyczna mogą powodować nie tak odległe konsekwencje. Problem z kręgosłupem i obniżona sprawność ruchowa może nas dotknąć niezależnie od wieku. Poznajcie Anię – bohaterkę drugiego spotu kampanii społecznej promującej nasz zawód!

Ania jest młodą i zapracowaną osobą. Godziny spędzone w biurze i przed komputerem doprowadzają u niej do problemów z dolnym odcinkiem kręgosłupa. Ból pleców towarzyszy Ani podczas prostych czynności każdego dnia. Zrezygnowana dziewczyna zaczyna się martwić o swoje zdrowie i za radą koleżanki postanawia umówić za pomocą portalu wizytę u fizjoterapeuty.

Ania trafia w ręce fizjoterapeutki Marty, która podczas wizyty przeprowadza wywiad, wykonuje badanie oraz ustala z dziewczyną dalszy plan terapii. Dzięki swojej fizjoterapeutce Ania dowiaduje się jakie ćwiczenia powinna wykonywać w domu oraz jakie zmiany może wprowadzić w życiu codziennym, aby odciążyć kręgosłup…

Udostępnij filmik

Czy Twoja historia jest podobna?

Znajdź pomoc już dziś!